پرستاری چیست

پرستاری چیست ؟

پرستاری
پرستاری چیست
پرستاری چیست

پرستاری چیست ؟

سایت پرستاران توانمند ایران

امروزه دغدغه خیلی از جوانان و دانش پژوهان انتخاب حرفه و شغلی است که علاوه بر ارضای نیازهای کمال گرایانه آنها از آینده و امنیت شغلی مناسبی برخوردار باشد. در این بین یکی از رشته های نسبتا پرطرفدار و حرفه ای رشته پرستاری است که علاوه بر امکان ادامه تحصیل تا سطوح بالای آکادمیک (کارشناسی ارشد و دکترا) شانس اشتغال و کار در محیطهای مختلف درمانی اعم از مراکز دولتی و خصوصی برای آن وجود دارد.

به همین منظور در این مطلب شما را با سایتی آشنا می کنیم که ضمن آشنائی کامل با حرفه و شغل پرستاری، و ارائه مطالب تخصصی پرستاری به نیازمندی های آموزش سلامت عموم مردم بویژه بیماران و خانواده های آنها توجه خاصی داشته و آماده ارائه خدمات مشاوره و پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان در این زمینه می باشد. این سایت با نام “پرستاران توانمند ایران” از سال ۱۳۹۲ به آدرس زیر بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و در خصوص ارتقای دانش پرستاران و آموزش بیماران فعالیت دارد

پرستاران توانمد ایران
پرستاران توانمد ایران

 

حوزه فعالیت سایت پرستاران توانمند ایران

 

 سایت پرستاران توانمند ایران ، با هدف ارتقای دانش پرستاران، معرفی توانمندی های آنها و نیز دسترسی آزاد عموم علاقمندان بویژه دانشجویان و شاغلین حرفه پرستاری و پیراپرستاری به مطالب روز و مورد نیاز علمی، راه اندازی شده است. همچنین یکی از اهداف مهم این سایت ارائه مشاوره در خصوص خدمات و مراقبتهای پرستاری، آموزش و مراقبت از بیمار و پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان در این زمینه است.

انتشار آخرین اخبار مرتبط با حوزه پرستاری، انتشار تبلیغات مرتبط با سلامت و حرفه پرستاری،  خدمات و فعالیتهای پرستاری بویژه خدمات پرستاری در منزل، معرفی نوآوری ها، اختراعات، ابداعات وخدمات برجسته پرستاران، انتشار اشعار، مقالات و خاطرات پرستاری، و ترویج پژوهش در پرستاری مهمترین قسمت های این سایت آموزشی هستند.

 همراه با فعالیت های علمی و آموزشی، سایت پرستاران توانمند ایران جهت دسترسی شما عزیزان به منابع متنوع آموزشی و مشارکت شما عزیزان در ادامه فعالیت هایش، اقدام به تهیه و فروش فایل های آموزشی مرتبط با حرفه پرستاری (نظیر فیلم، نرم افزار، کتاب، اسلایدهای آموزشی و…) کرده است. جهت مشاهده لیست فایل های آموزشی می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

لطفا پیشنهادات، نظرات و تجارب ارزنده خود را از طریق فرم تماس با ما  و یا به آدرس ایمیل مدیر سایت ارسال نمایند. بدیهی است میزان مشارکت و حمایت شما عزیزان در ادامه فعالیت و افزایش کیفیت مطالب این سایت بسیار موثر خواهد بود.

جهت اطلاع از آخرین مطالب منتشر شده در سایت و عضویت در سامانه اطلاع رسانی سایت، عضو خبرنامه سایت شوید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام سایت با آیدی @irannurs (کلیک کنید)   مطالب و فایلهای ارزشمند این سایت را در گوشی همراه خود دریافت نمائید.

پرستاران توانمند ایران
پرستاران توانمند ایران

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *