درمان کمر درد

درمان کمر درد با ۶ ورزش ویلیامز

پزشکی و سلامت
درمان کمر درد
درمان کمر درد

درمان کمر درد با ۶ ورزش ویلیامز

[box type=”note” radius=”5″]کمر درد یکی از دردهای شایع می باشد که هر فرد در زندگی حداقل یک بار آنرا تجربه کرده است، افرادی که کار آنها بیشتر با خم کردن کمر، ایستادن زیاد و فشار بر کمر است در طول زندگی ببیشتر با کمر درد دست و پنجه نرم می کنند.[/box]

ورزش های ویلیامز
ورزش های ویلیامز برای درمان کمر درد مزمن

افرادی که کمر درد آنها مزمن می باشند معمولا مداوم به پزشک مراجعه می کنند و دکتر داروهای مسکن، پماد، ورزش کردن و استراحت را برای بیمار تجویز میکند، در این پست ما برای درمان کمر درد ورزش هایی را معرفی می کنیم که می تواند برای بیمارانی با کمر درد مزمن بسیار موثر باشد.

این ورزش ها که برای درمان مبتلایان به کمر درد مزمن به کار میرود در صورتی که ورزش های ویلیامز بطور صحیح و مرتب انجام گیرد، بیشتر از هر مورد دیگر باعث تسکین درد و ناراحتی بیماران می گردد.

 پرسنل اورژانس ۱۱۵ و پرسنل بیمارستان نظیر پزشکان، پرستاران، جراحان، تکنسین های اتاق عمل و کسانی که بیشتر در معرض کمردرد هستند باید با انجام روزانه ورزش های ویلیامز و قوی کردن ماهیچه های کمر و گردن از کمر درد مزمن در آینده کاری خود پیشگیری کنند.

روش انجام ورزش های ویلیامز برای تسکین کمر درد مزمن

باید هر یک از ورزش های ویلیامز را ۵ الی ۱۰ مرتبه، دوبار در روز انجام داد و به تدریج آنرا افزایش داده و به ۲۵ الی ۳۰ مرتبه دوباره در روز برساند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

منبع: فوریت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *